Najlepsze prezenty dla osób aktywnych sportowo

  1. 30.11.2016
  2. Redakcja Tech WP

Jeśli wśród osób, które zamierzacie obdarować, jest ktoś lubiący sport i aktywnie go uprawiający, to pole do popisu jest całkiem spore. Wybraliśmy dla was kilka uniwersalnych prezentów, które sprawdzą się w wielu dyscyplinach, niezależnie czy ktoś jest miłośnikiem biegania, jazdy na rowerze, czy też ćwiczeń siłowych. Zobaczcie najciekawsze propozycje.

Wiele osób nie wyobraża sobie treningu bez muzyki, jednak korzystanie z kabli krępuje ruchy, a operowanie smartfonem czy odtwarzaczem MP3 podczas ćwiczeń jest po prostu niewygodne. Idealnym prezentem w takiej sytuacji będzie odtwarzacz Sony NWWS413L.CEW. Ma on wygodną formę dousznych słuchawek z pałąkiem na szyję. Specjalnie zaprojektowany kształt wkładek zapobiega przed przypadkowym wypadnięciem słuchawek z uszu. Co ważne, obudowa jest wodoodporna, dzięki czemu można używać odtwarzacza w niesprzyjających warunkach pogodowych, ale także pływać z nim np. w basenie. Wbudowana bateria pozwala na 12 godzin nieprzerwanej pracy. W świątecznej promocji MediaExpert kupicie ten sprzęt.

Doskonałym pomysłem na sportowy prezent jest również Inteligentny monitor aktywności. Polecamy produkt Garmin Vivosmart HR, który wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów technologią pomiaru tętna na nadgarstku. Dzięki temu urządzenie znacznie skuteczniej oblicza intensywność wykonywanych ćwiczeń, a także liczbę spalonych kalorii. Dotykowy ekran pozwala zarówno na łatwe ustawienie parametrów pracy, jak i np. podgląd otrzymanych powiadomień z telefonu. Opaska ma wbudowany akcelerometr, krokomierz i wysokościomierz. Dodatkowymi atutami produktu Garmina jest funkcja monitorowania jakości snu, a także funkcja odnajdywania zgubionego telefonu. W świątecznej promocji MediaExpert kupicie ten sprzęt.

Wiele osób uprawiających sport chce dokumentować swoje wyczyny i osiągnięcia. Niezależnie od tego, czy jest to jazda na rowerze, zjazd na desce snowboardowej czy szalona zabawa w skateparku, każdemu przyda się miniaturowa kamera sportowa, którą można zamontować np. na ramie roweru lub na kasku. Polecamy uznaną przez wielu profesjonalistów kamerkę GoPro Hero CHDHA-301. Jest to urządzenie odporne na upadki, wodoodporne nawet do 40 metrów i wyjątkowo proste w obsłudze. Jego ogromną zaletą jest wysoka jakość nagrań wideo i możliwość zapisu sygnału w jakości Full HD 1080p. W świątecznej promocji MediaExpert kupicie ten sprzęt.

Nieco droższym, ale też bardzo przydatnym gadżetem dla osoby aktywnie uprawiającej sport jest smartwatch. Świetnym wyborem będzie tutaj zegarek Lenovo Moto 360 Sport. Dzięki specjalnym materiałom urządzenie jest odporne na pot i nie zmienia koloru pod jego wpływem. Pomyślano nawet o takich detalach, jak specjalne kanały wentylacyjne. Moto 360 Sport jest jednak przede wszystkim świetnym asystentem treningowym. Dzięki wbudowanemu modułowi GPS może działać niezależnie od telefonu i rejestrować przebyty dystans, tempo czy czas okrążeń. Jako że urządzenie działa pod kontrolą systemu Android Wear, to na jego ekranie można odczytać smsy, maile, czy wiadomości z portali społecznościowych. W świątecznej promocji MediaExpert kupicie ten sprzęt.

Wiele sportów, szczególnie tych ekstremalnych, wiąże się z ryzykiem upadku, a tym samym z ryzykiem uszkodzenia drogiej elektroniki. Jak delikatne są współczesne smartfony wie każdy, komu upadł telefon i rozbił się w ten sposób wyświetlacz. Osobom aktywnie uprawiającym sport warto zatem sprezentować wyjątkowo odporny i świetnie zabezpieczony smartfon MyPhoneAxe M Lte. Jego konstrukcja sprawia, że urządzeniu niegroźne są upadki, zamoczenie w wodzie, błoto czy wibracje. Jest także odporny na zapylenie i kurz. Niemal pancerna obudowa nie oznacza wcale, że Axe M Lte odstaje parametrami od rynkowych liderów. Ma praktycznie wszystko to, co posiada dziś każdy nowoczesny telefon – od ośmiordzeniowego procesora, poprzez dobry aparat, aż po wydajny akumulator, który w stanie czuwania może zapewniać pracę telefonu przez 21 dni. W świątecznej promocji MediaExpert kupicie ten sprzęt.

Udostępnij Tweetnij Wykop