Najlepsze prezenty dla zadbanego mężczyzny

  1. 12.12.2016

Czasy, kiedy mężczyźni dość luźno traktowali kwestię swojego wyglądu odeszły dawno w niepamięć. Współczesny facet dba o idealnie gładko wygoloną twarz lub perfekcyjnie wymodelowany zarost. Nie pogardzi też gadżetami, które podkreślą jego styl ubierania się, albo pozwolą lepiej zarządzać czasem. Zobaczcie propozycje prezentów dla nowoczesnego mężczyzny.

Golenie to dla wielu panów codzienna, niemal rytualna czynność. Najważniejsze jest, aby golenie wykonać szybko, dokładnie i bez podrażnień skóry, a już tym bardziej bez zacięć. Od klasycznych maszynek z nożykami znacznie lepiej sprawdzają się maszynki elektryczne. Ciekawym modelem jest zamieszczony w ofercie MediaExpert Panasonic ES-LT2N-S803. Ten model wyróżnia się zaawansowaną głowicą, która dzięki specjalnemu systemowi zawieszenia 3D idealnie dopasowuje się do krzywizny twarzy. Wewnątrz niej zamontowano trzyczęściowy system golący, który jest w stanie uporać się nawet z najkrótszymi włoskami. Dzięki całkowicie wodoodpornej obudowie, możliwe jest golenie na sucho, ale także na mokro przy użyciu pianek lub żeli. Golarka posiada wbudowany akumulator, który pozwala na 45 minut nieprzerwanej pracy - powinno to z powodzeniem wystarczyć na 10 dni użytkowania.

Dla mężczyzn, dla których dumą jest idealnie wystylizowany zarost, świetnym prezentem będzie trymer do stylizacji Philips BT9290/32. W przeciwieństwie do maszynek przeznaczonych do stylizacji włosów, tutaj mamy do czynienia ze znacznie mniejszą głowicą, która pozwala precyzyjnie modelować baki i przycinać zarost do pożądanej długości.

Jest to także jedyne na rynku urządzenie, który wyposażone jest w laserową prowadnicę - światło lasera pokazuje na twarzy linie, które ułatwiają prowadzenie trymera po idealnie prostej linii. Wielu panów doceni możliwość ustawienia długości ostrza na zaledwie 0,4 mm, co daje wizualny efekt trzydniowego zarostu. Więcej informacji na stronie MediaExpert.

Praktyczni panowie, zamiast wybierać się do fryzjera, wolą zadbać o swoje włosy sami - szczególnie ci, którzy posiadają krótkie i proste fryzury. Dla nich dobrym prezentem będzie maszynka do włosów. Bezprzewodowy model Remington HC 5150 obecny w ofercie MediaExpert pozwala samodzielnie przycinać włosy na długość od 3 do 42 mm. Mocny silnik i samoostrzące się ostrza gwarantują sprawną pracę przez wiele lat. Zaletą jest także krótki czas strzyżenia - dwukrotnie szybciej niż konkurencyjne modele.

Dbający o siebie mężczyzna ucieszy się także z elektrycznej szczoteczki do zębów. Jednak nie może być to przypadkowy model - taka szczoteczka powinna być przede wszystkim czarna. Kryterium „męskiego wyglądu” spełnia Philips HX9352/04. To zaawansowana szczoteczka soniczna, wyposażona w pięć trybów pracy. Urządzenie ma programy do codziennej higieny jamy ustnej, pomagające wybielić zęby, czy też dbające o dobrą kondycję dziąseł. W zestawie znajdziemy też praktyczne etui podróżne, które jest jednocześnie ładowarką, którą możemy podłączyć do komputera albo zwykłej ładowarki do telefonu.

Panowie, szczególnie ci bujnie owłosieni, mogą ucieszyć się także z małego, ale bardzo praktycznego gadżetu, jakim jest trymer Babyliss E652E. To niewielkie urządzenie, dzięki wymiennym końcówkom, pozwala pozbyć się włosów, które rosną w nosie i uszach, ale także skorygować zbyt rozrośnięte brwi. Więcej informacji na temat produktu znajdziecie w sklepie tMediaExper.

Udostępnij Tweetnij Wykop