Najlepsze prezenty do biura

  1. 2.12.2016

Jednym z pomysłów na prezenty świąteczne mogą być gadżety przeznaczone do biura. W pracy spędzamy prawie jedną trzecią naszego życia i ważne jest aby, zapewnić sobie w niej maksimum komfortu i wygody. Zobaczcie najciekawsze prezenty z tej kategorii.

Nowoczesne biura wyposażone są najczęściej w klimatyzację. Zapewnia ona przyjemny chłód latem i komfort termiczny zimą, jednak nie jest pozbawiona wad. Klimatyzator wysusza powietrze, co niekorzystnie odbija się na drogach oddechowych, a także na oczach. Wówczas idealnym prezentem będzie przenośny nawilżacz powietrza. Urządzenie HB UH2080DS to automatyczny, ultradźwiękowy nawilżacz, który na jednokrotnym napełnieniu zbiornika będzie pracował nawet 17h. Jego zaletą jest także cicha praca (zaledwie 35 db) oraz pełna automatyka – wystarczy ustawić pożądany poziom wilgotności, a urządzenie samodzielnie zadba o resztę. W sklepie MediaExpert kupimy ten sprzęt w atrakcyjnej cenie.

Wiele osób, które pracują na tak zwanych "open space", narzeka na nieustający szum i hałas. Utrudnia on skupienie i efektywną pracę, ale także może drażnić. Wówczas idealnym prezentem będą bezprzewodowe słuchawki. Muszą być one lekkie i jednocześnie niewielkie, a także powinny mieć możliwość przeprowadzenia rozmowy telefonicznej. Warto zwrócić uwagę na sprzęt Samsung Level U dostępny w sklepie MediaExpert. To niewielkie słuchawki dokanałowe z wygodnym pałąkiem do noszenia na szyi. Za pomocą Bluetooth może je połączyć z telefonem lub komputerem, a dokładnie dopasowane wkładki douszne skutecznie odetną nas od niechcianego hałasu. Obsługa kodeka apt-X gwarantuje wysoką jakość dźwięku, a cyfrowa redukcja hałasu pozwala odciąć się od niepożądanych dźwięków nawet przy minimalnym poziomie głośności.

Wiele godzin spędzanych w pozycji siedzącej ma negatywny wpływ na mięśnie i kręgosłup. Aby zmniejszyć napięcie mięśniowe, warto na biurowy fotel założyć matę masującą. Dobrym wyborem będzie dostępna w promocji świątecznej MediaExpert mata Homedics BMSC-1000H. Urządzenie pozwala wybrać trzy rodzaje masażu: punktowy, rolujący oraz Shiatsu. Za pomocą pilota możemy wybrać także strefę ciała, która zostanie poddana masażowi. Dodatkową zaletą jest możliwość włączenia funkcji grzania.

Osoby, które przez cały dzień pracują przed monitorem, narażone są dolegliwości związane z bólem nadgarstków i dłoni. Zazwyczaj klawiatura i myszka dostarczona przez pracodawcę ma niewiele wspólnego z ergonomią, co po latach może się zemścić nieprzyjemnym schorzeniem, jakim jest zespół cieśni nadgarstka. Niedrogim i ciekawym prezentem może być ergonomiczny zestaw klawiatury i myszki Esperanza EK120 dostępny w sprzedaży w MediaExpert. Klawiatura posiada dodatkową podpórkę pod dłonie, dzięki czemu podczas pisania przyjmują one bardziej naturalne położenie. Specjalnie wyprofilowana mysz utrzymuje dłoń w ergonomicznej pozycji zmniejszając jej obciążenie.

Osoby prowadzące własne, jednoosobowe firmy, ucieszą się z pewnością z wielofunkcyjnego urządzenia HP DeskJet Ink Advantage 4535 dostępnego w sklepie MediaExpert w wyjątkowo okazyjnej cenie. Pozwala ono na skanowanie dokumentów i zdjęć, a także drukowanie np. faktur. Możliwość bezprzewodowej pracy w sieciach Wi-Fi pozwala ustawić urządzenie w dowolnym miejscu, bez przejmowania się zasięgiem kabla. Dużą zaletą produktu HP jest możliwość drukowania bezpośrednio z poziomu smartfona lub tabletu.

Udostępnij Tweetnij Wykop